Skip to content

Samuel LoutherJméno: Samuel
Příjmení: Louther
Věk: 17
Třída: Nevyplňujte
Povaha: První dojem z něj budete mít nejspíš smíšený. Dále rozhodně nepočítejte s tím, že by k vám on přišel jako první, a začal se s vámi nadšeně bavit a seznamovat. Takový vážně není.
Na okolí působí dost chladně a odtažitě. Má totiž rád svůj klid, ale to neznamená, že je zcela nespolečenský. Umí přežít ve společnosti vícera lidí i se s nimi naprosto v pohodě bavit, jen to zkrátka není jeho šálek kávy. Nejradši se pohybuje ve společnosti pár lidí, které dobře zná a ví, že si s nimi dobře rozumí. Jinak mu dojde šťáva a je nucen zalézt do kouta a v klidu ji doplnit. Ze začátku je do sebe ale poměrně uzavřený a tak se může stát že si ho málo kdo všimne. A pak tu je ještě jeden menší problém o kterém by jste měli vědět, snadno se naštve doopravdy se dokáže naštvat kvůli jedné maličkosti. A i když Samuel vypadá jako nějaká puťka co by se neuměla bránit, neberte svůj první „pohled“ vážně mohl by vás totiž docela nemile překvapit. Přesto je hodně tvrdohlavý pokud se mu něco nelíbí dá vám to najevo a to patřičně. Za svým názorem si sice stojí ale po nějaké té vaší domluvě by ho mohl změnit- pokud si bude myslet že vy maté pravdu. A možná je to k nevíře ale v blbých situacích si dokáže zachovat klidnou hlavu. Těžko si ho získáte a zas až proklatě lehko ho ztratíte, je to jako na vahách pokud to není „vyvážené“ jistě víte co se pravděpodobně stane. Je to se Samuelem málo kdo neví co si o něm má myslet a upřímně? Je mu poměrně jedno co si o něm druzí myslí. Ve škole se v podstatě učí učí a jenom učí, ale no čas na kamarády pokud by nějaké měl by si čas udělal.

Rodina:
Otec-Matka: Darren a Chloe
Sourozenci: Roger a Sirena
Vztahy: Ty jsou poněkud záporné málo kdo s ním vydrží…
Potomci:
Oblíbený předmět ve dne: Biologie
Oblíbený předmět v noci: Boj
Skupina: šprti
Dobrovolné předměty ve dne: Kolektivní sporty:(fotbal)
Dobrovolné předměty v noci: Lov
Přeměna: Drak
Povaha: Buch, v přeměně je samotář odkopnut a přichází na řadu poměrně opak jeho chování. Už není samotář ale vyhledává společnost, v tu chvíli je podivuhodný. Klidně se s vámi pustí do boje i kdyby bylo jasný že by to prohrál..upřímně? Je bezohledný a v tuhle chvíli se do všeho vrhá po hlavě.

Jako člověk
Síla: 30
Obratnost: 50
Inteligence: 50
Výdrž: 40
Rychlost:
 30

Dovednosti u ZVÍŘAT:
Síla: 90
Obratnost: 50
Inteligence: 20
Výdrž: 20
Rychlost: 20

Popis

-člověka
Barva vlasů: Blond
Barva očí: modrá
Hmotnost: 54kg
Výška: 185cm

  • zvířete

Barva srsti: červená xd
Barva očí: Má svítivě žluté oči
Jizvy: nemá žádnou prozatím…
Znaky: —-

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat